עידכונים וחדשות

12744696_954564884579770_4985805097379585706_nהטרנד העדכני ביותר בתחום טיפוליי הפנים האקטיבים הוא ההסתכלות על כל אזור בפנים כחלק בפניי עצמו, ישנם איזורים בפנים עם תנועה והבעה וכתוצאה מכך קימטוטים- כמו המצח. יש אזורים בפנים עם פעילות יתר של הפרשת שומניות ונטיה לפצעים- כמו הסנטר. איזוריי הלחיים בהרבה מקרים מיובשים מעט.

הקוסמטיקאיות PME שלנו, ברחביי הארץ יאבחנו את עורך,ויתאימו את המסכה הטיפולית המתאימה לכל אזור בפנים, למראה שלם, מאוזן וזוהר-
ספיר טופלה – במסכת הזהב, מסכת הלחות החומה, ומסכת ההבהרה הלבנה.

התכשיר שכל נער ונערה עם נטיה לפצעונים צריכים, אקטיב טריטמנט לושן, מכיל חומרים פעילים מחדשיי עור וכן רכיבים אנטי בקטריאלים לשמירה על עור רענן ובריא. להשיג אצל הקליניקות המורשות.

הנה עוד סיבה ממש טובה להרים עכשיו טלפון לקוסמטיקאית שלך, לשאול לשלומה.. ומייד לאחר מכן לשאול על מבצע הערכות החדש שלנו! אל תפספסי.

 

בחורף קר כמו שהיה לנו בשבועות האחרונים, הדבר היחיד שמתחשק לעשות זה לשבת עם תה ירוק עטופים בשמיכת פוך.
אך עם זאת, דווקא במזג אוויר כזה צריך להקפיד ולשמור על שגרת טיפוח מתאימה. שינויי טמפרטורה קיצוניים, אויר יבש, ירידה בלחות וכדומה, גורמים לעור להתייבש ולהיסדק. הקרמים הקלילים של הקיץ ברוב המקרים אינם יספיקו ולכן מומלץ לעבור לקרמים עשירים יותר בלחות, ויטמין E וחומצות שומן, כמו ה BIO MOIST CREAM קרם שאינו נספג במלואו ובכך שומר על תחושת לחות לאורך זמן ומעניק הגנה וגמישות לעור. (דרך אגב, אם ממתינים מעט, ניתן גם להתאפר מעליו!)
בנוסף יש לתת תשומת לב אישית יותר, לאזורהעיניים. העור הדק סביב העיניים מתייבש מהר מאוד ומאבד מגמישותו בחורף.
מומלץ להשתמש בקרם עיניים ובמסכת עיניים עשירה הפועלת נגד הקמטים ונגד רפיון העור.

מטפלים בחלונות הגוף!
12642863_944342795601979_2732082763304919603_nכבר נאמר לא אחת שהעיניים הן חלונות הנשמה, ואולי מסיבה זו הן גם האזור הרגיש ביותר בגופנו. העור שליד העיניים הוא העור הדק והעדין ביותר בגוף האדם, אך למרות זאת, הוא אחד החלקים שעובר מצוקה על בסיס קבוע.

בכל פעם שאנו מנקות את איפור העיניים בשפשוף נמרץ, אנו פוצעות את האזור העדין שליד העיניים, ולמרות שאנו לא רואות את זה באותו הרגע, אנו עושות לעצמנו נזק לטווח ארוך. ככל שנהיה פחות זהירות עם אותו אזור, כך נפתח שם קמטים, חריצים וצניחות שאף אחת מאתנו לא רוצה.

שתי הדרכים לנסות ולתקן הן כמובן לנקות את האיפור בעדינות, אך ורק עם חומרים המותאמים לעיניים, ללא תנועות שפשוף, ולמרוח קרם עיניים עשיר ואיכותי מדי לילה לפני השינה על מנת להזין את העור ולהשיב לו את הלחות לה הוא זקוק כדי לשמור על גמישות ומראה צעיר.

ברכה בודקת את מסכת ANTIOXIDANT שלנו על אשה עסוקה מאוד סמל ההבעה ‏‎smile‎‏ היום בזמנים מודרניים, ידיעות אחרונות.

ALK BASE PEEL – פילינג ללא חומצות

ALK BASE PEEL – במידה והנך מורגלת בשימוש בחומצות, תיהני מהשינוי ל-ALK BASE PEEL פילינג על בסיב PH גבוה. פילינג ללא חומצות, ללא פגיעה בשכבת העור החיצונית וללא קילוף הנראה לעין, הטיפול מביא לעלייה בצפיפות העור המסייעת בחידוש מהיר של תאי עור חדשים, הפחתה בקמטוטים והגמשת העור. ביצוע טיפול רק אצל הקוסמטיקאית הרפואית ® P.M.E.

קו המוצרים החדש Decolletage

טיפול חדשני ומהפכני כולל ערכת חומרים משלימים לבית להידוק מיצוק והבהרה באזור הצוואר והדקולטה, אזור ללא פיתרון בהזרקות וחומרי מילוי (התוצאה לאחר טיפול אחד)

 

לכל שאלה וייעוץ חייגו לאמירה: 052-9709691 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם