מכשיר הוקטוס

וקטוס – הטכנולוגיה החדשה של הסרת שיער

רבות אנחנו שומעים על חידושים אחרונים במכשירי הסרת השיער, יחד עם זאת, עד עתה לא הצליחו באמת להביא חידוש משמעותי. עם השקת המכשיר החדיש והמתקדם וקטוס (Vectus) מבית פלמור – יצרנית מכשירי הלייזר להסרת שיער המתקדמת בעולם, עושה רושם כי סוף סוף אנחנו עדים לחידוש של ממש, כזה המאפשר הסרת שיער בצורה מהירה, נוחה ובטיחותית לחלוטין.

הצורך בטכנולוגיות חדישות בתחום הסדרת השיער

תחום הסרת השיער התפתח מאוד בעשור האחרון, והיום, אנחנו יכולים לראות כי גם נשים, גברים ונערות נוהרים אל מכוני האסתטיקה על מנת ליהנות מטיפולי הסרת שיער לצמיתות. עד כה, על מנת לבצע הסרת שיער, בין אם מדובר ברגליים, ידיים, מפשעות, בית שחי, בטן או גב, היה עלינו להגיע אל מרפאות אחת לכמה זמן, לצורך סדרת טיפולים ארוכה יחסית, העלולה להתמשך אפילו עד לכשנה, על מנת לחזות בשינוי אמיתי של ממש. הטכנולוגיה האסתטית, חיפשה עד כה, חידוש משמעותי, כזה המאפשר לזרז את תהליך הטיפול, לקצר את תדירות הטיפולים ואת אורך המפגשים – על מנת לתת למטופלים תוצאה איכותית ובטווח קצר. מכשיר הוקטוס, מביא איתו את המילה האחרונה בתחום הסרת שיער, וזאת בזכות מספר יתרונות משמעותיים במיוחד.

מהו מכשיר וקטוס?

מכשיר הוקטוס הינו אחד המכשירים האיכותיים והמתקדמים ביותר לצורך ביצוע של טיפולי הסרת שיער. המכשיר, אשר הינו פרי פיתוחה של חברת פלומר – אחת החברות המובילות בעולם לפיתוח וייצור של מכשירי הסרת שיער, מביא לכדי הריסת תאי השערה ברמה הגבוהה ביותר, כזו, אשר טרם נצפתה בקרב מכשירים אחרים המציעים פתרונות דומים. לוקטוס, יתרון בולט על פני מכשירים אחרים, בזכות רוחב הפולסים ועוצמת האנרגיה המסופקת על ידיו, ומאפשרת להבחין בתוצאות כבר לאחר מספר מצומצם של טיפולים.

יתרונות המכשיר

מכשיר הוקטוס מציג מספר יתרונות שלא ניתן לראות באף מכשיר אחר, ביניהם, מנגנון להעברה של אנרגיה המגיעה מן העור, מערכת קירור כפולה המאפשרת עבודה בעוצמות גבוהות, אנרגיה אחידה ואבחון מדויק של סוג השיער לצורך התאמת הטיפול. הוקטוס מייצר אחידות במהלך הטיפול, וזאת בשל היכולת שלו לספק אנרגיה בצורה אחידה לאזור המטופל – אלמנט המקצר את תהליך הטיפול. לוקטוס, הקרן הגדולה והרחבה ביותר לטיפול לייזר להסרת שיער, מה שמעניק את היכולת לטפל בשטחי עור גבוהים ונרחבים – ובאופן מהיר יותר. גם למערכת הקירור הכפולה תפקיד חשוב, בהיותה מספקת למטפל את היכולת לטפל ברמת אנרגיה גבוהה, ובצורה בטוחה. מהירות הטיפול אינה באה על חשבון איכות או בטיחות. הוקטוס, מספק איכות הסרת שיער בצורה החדישה והמתקדמת ביותר, באופן מהיר, בטוח וללא כאבים.

מכשיר הוקטוס, אשר נחשב למכשיר הלייזר החדשני והמתקדם ביותר בתחום הסרת השיער, ניתן למצוא רק במספר מכוני אסתטיקה ספורים ברחבי הארץ. הוקטוס, אשר הינו שם נרדף לאיכות, מאפשר הסרת שיער בצורה איכותית, מהירה ובצורה נוחה למטופל. כאשר אתם תרים אחר מכון אסתטיקה לצורך התאמת טיפולי הסרת שיער, מומלץ להתנסות במספר טיפולי ניסוי במגוון של מכשירים – הוקטוס, ללא ספק, יעניק לכם את רמת הטיפול הגבוהה והאיכותית ביותר מבין מגוון המכשירים בהם תתנסו. לא דיי רק להתהדר בשם איכותי, התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. הוקטוס, עבר מחקרים וניסויים אשר הוכיחו בצורה שאינה משתמעת לשני פנים, כי היכולת שלו בהרס תאי השיערה הינה הגבוהה ביותר מבין כלל המכשירים. לכן, אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר בתחום הסרת השיער – וקטוס, הינו המכשיר עבורכם.

לכל שאלה וייעוץ צרו קשר עם אמירה : 052-8959393