העלמת צלקות

צלקות בפנים ובגוף עלולות לגרום לנו למטרד רב מאוד. בדרך כלל, צלקות אלו, יהיו כתוצאה מאקנה או מתאונות, אך ישנן גם צלקות בפנים כתוצאה ממחלות רפואיות או מפגיעה מהשמש. העלמת צלקות הינה אפשרות היום במסגרת טיפולי אסתטיקה רפואית, ובשילוב בין משחות וקרמים ייעודים ובין מכשור לייזר איכותי ומתקדם. צלקות, אותם חתכים או בליטות על גבי העור, הינו פגם אסתטי, אשר עלול להפריע בשגרת החיים שלנו וליצור אצלנו תחושה של בושה, או ירידה בביטחון העצמי. אך היום, אנחנו לא חייבים לסבול מצלקות, וגם אין כל צורך להיכנס אל חדר ניתוח על מנת לבצע ניתוחים לתיקון של צלקות. בזכות טכנולוגיות מתקדמות וכן שילוב של תכשירים מעולם האסתטיקה הרפואית.

סוגי צלקות

scar pic

אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של צלקות, ברמות שונות, החל מבחינת העומק של הצלקת והעובי של הצלקת. ישנן צלקות אשר נראות כחתך עמוק בתוך העור וחלקן נראות מורמות יותר מן העור. על אף העובדה כי מרבית הצלקות יהיו חסרות צבע או בצבע ורדרד, אנחנו יכולים למצוא גם צלקות בצבעים שונים. הצלקת

עצמה הינה מטרד של ממש, בעיקר כאשר מדובר בצלקות על עור הפנים, העלולות להוות לנו למטרד, חוסר נעימות ואף ירידה בביטחון העצמי. את הצלקת אפשר אולי לכסות עם מייק אפ, אך על מנת לטשטש אותה, אנחנו יכולים למצוא היום מספר שיטות מתקדמות, המעניקות לנו את היכולת ליהנות מעור חלק וחף מצלקות.

טיפולי העלמת צלקת

על מנת לטפל בצלקות אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של משחות, הנועדו לטשטש את הצלקת או לגרום לעור להחיות את עצמו מחדש, על ידי קילוף עדין של שכבות עור. כאשר מדובר בצלקות בעומקים גדולים יחסית, יהיה עלינו להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות, המספקות לנו מענה הולם לצלקות עמוקות וגדולות. העלמת צלקות באמצעות מכשור לייזר ייעודי, מאפשר לנו לפגוע בצלקת עצמה בצורה מדוייקת, ולמעשה, ליצור סוג של פצע, המעודד את העור להחלים את עצמו ולהעלים את הצלקת.

טיפול של לקוחות – לפני ואחרי

תהליך הטיפול להעלמת צלקות

177015782על מנת להעלים את הצלקות בעור, חשוב מאוד לעבור אבחון מקצועי ומדויק של סוג הצלקת וגודלה של הצלקת. לאחר האבחון, ניתן להתאים את תוכנית הטיפולים. כאשר מדובר בטיפולי לייזר מתקדמים, בדרך כלל, תעשה סדרת טיפולים הנעה בין 5 ל 7 טיפולים שונים, אחת לחודש, משך כל טיפול אורך כחצי שעה ולאחריו ניתן לחזור אל שגרת החיים. כשבוע לאחר הטיפול יש להימנע מחשיפה לשמש ישירה וחשוב להגן על העור מפני השמש. אפשרות נוספת הינה לעשות שימוש בתכשירים ייעודים הנועדו לקלף את שכבת העור של הצלקת ולעודד את הפצע להחלים את עצמו. מדובר בתהליך הנעשה בבית, ואחת לכמה זמן יש להגיע לביקורת.

אין צורך לסבול מצלקות על עור הפנים או הגוף, באמצעות טיפולים חדשניים ניתן להגיע לתוצאות נהדרות, המאפשרות לנו ליהנות מעור חלק וחף מצלקות. חשוב להבין, כי יש צורך להתחייב אל תוכנית הטיפולים, לבצע את הוראות הטיפול בבית כפי שניתנו לנו, וכמובן, להגן על העור מפני השמש. אתם מוזמנים לפנות אלי על מנת לבצע אבחון מדויק של הצלקת ושל סוג העור, וליהנות מתוכנית טיפולים איכותית ובטיחותית.

תהליך הטיפול המועדף אצלי הוא עבודה עם צלקתון ומרגיאור של חברת פרפקט ריטמנט

 

לכל שאלה וייעוץ חייגו לאמירה: 052-9709691 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם