הסרת שיער

VectusCloseUpהיום, יותר ויותר אנשים פונים אל מכוני אסתטיקה על מנת לבצע טיפולי הסרת שיער. ניתן למצוא מגוון רחב של מכשירים המספקים טיפולי הסרת שיער, אך יחד עם זאת, חשוב להבין, כי בשל המגוון הרחב של מכשירים וסוגי טיפולים – עלינו למצוא את המכשיר ואת שיטת הטיפול המתאימה לנו, כזו המאפשרת לנו באמת להבחין בתוצאות, וליהנות מגוף חלק לחלוטין. חברת פלמור, יצרנית מכשירי הסרת השיער המתקדמת בעולם, השיקה לאחרונה את המכשיר "וקטוס", מכשיר להסרת שיער חדשני, הפועל בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

נתונים על מכשיר ה"וקטוס": 

• בעל סורק ממוחשב המונע טעויות אנוש
• מתאים את הטיפול בפרמטרים המדויקים בצפיפות, גוון עובי ועומק השערה
• לכל גווני העור
• בכל ימות השנה
• פותרת הסרת שיער דק
• טיפול המתבצע אחת לשלושה חודשים
• נשארים חלקים בין הטיפולים

המכשיר מאושר ע"י כל הגורמים הנדרשים | >>  לחץ כאן לצפייה באישור משרד הבריאות

 

תוצאות הטיפול של לקוחות – לפני ואחרי


הטכנולוגיה של וקטוס

פלמור האמריקאית, הנחשבת היום לחברה מספר אחת בתחום פיתוח וייצור מכשירים להסרת שיער, מתהדרת במכשור המתקדם ביותר בעולם, אשר זכה לשם – וקטוס. לוקטוס, מספר חידושים אשר הופכים אותו ליעיל במיוחד על פני מכשירים אחרים.

• מנגנון העברת אנרגיה אשר מגיעה מן העור
• מערכת קירור כפולה המעניקה את היכולת לעבוד בעוצמות גבוהות
• אנרגיה אחידה
• קרן רחבה המספקת יכולת אחידות בפולסים לשטחי עור נרחבים

קרן הלייזר של המכשיר מאפשרת להשמיד מן השורש את תאי השיער בצורה האיכותית ביותר, כזו אשר טרם נצפתה במכשירים אחרים. הטכנולוגיה החדשנית הזו, עברה את כל הניסויים והמחקרים, והוכיחה בצורה חד משמעית כי איכות הטיפול המספק מכשיר הוקטוס, עולה על פני מכשירים אחרים. מערכת הקירור הכפולה בה ניחן מכשיר הוקטוס מספק נוחות מקסימאלית למטופל, בשעה שניתן לבצע את הטיפול בעוצמות גבוהות. יתרון נוסף בטכנולוגיה זו, הינו היכולת לספק תוצאות איכותיות.

תהליך הטיפול בוקטוס

לצורך טיפולי הסרת שיער, כמו בכל טיפול, חשוב מאוד לאבחן את סוג העור ואת סוג השערה על מנת להתאים את תוכנית הטיפולים. לאחר אבחון מדויק, ניתן להתחיל בסדרת הטיפולים, אשר הינה קצרה יחסית. טיפול בוקטוס אינו דורש מריחה של חומרי אילחוש או של חומרי ג'ל מקררים, והטיפול נעשה על גבי עור נקי. משך הטיפול לאזורים קטנים, כמו מפשעות או בית שחי, הינו כמספר דקות ספורות. לאזורים נרחבים יותר, כמו ידיים או רגליים, משך הטיפול נע בין 20 דקות לחצי שעה. מיד לאחר הטיפול ניתן לשוב אל שיגרת היום יום. הטיפול עצמו אינו כואב, אך תיתכן תחושת עקצוץ עדין. לאחר הטיפול, תיתכן נפיחות מסוימת באזור המטופל, אך היא עוברת מעצמה כעבור מספר שעות.

יתרונות הטיפול בוקטוס

לוקטוס מגוון עצום של יתרונות, אשר הופכים אותו לעדיף במיוחד על פני מכשירי הסרת שיער אחרים. המכשיר מאפשר מהלך טיפול נעים ועדין, במינימום של כאב וחוסר נוחות. הודות לעוצמות המספק המכשיר, משך הטיפול מתקצר אף הוא, כמו גם סדרת הטיפולים הנדרשת לצורך הסרת שיער לצמיתות. מכשיר הוקטוס עומד בכל תיקני הבטיחות המחמירים ביותר, והתוצאות, נראות בתוך זמן קצר.

מכשיר וקטוס, הינו מכשיר להסרת שיער לצמיתות, המתקדם ביותר בתחום. המכשיר, אשר נחשב לאקסקלוסיבי במיוחד, נמצא רק במספר קטן של מכוני אסתטיקה ברחבי הארץ. לפני שאתם בוחרים טיפול להסרת שיער, התנסו במספר מכשירים על מנת למצוא את סוג הטיפול המתאים לכם – ללא ספק, הוקטוס, יספק לכם את כל היתרונות מטיפול הסרת שיער, איכותי, מהיר, נוח ובטיחותי. השילוב בין קידמה, טכנולוגיה, אלמנטים בטיחותיים ואיכות, הינה לב ליבו של מכשיר הוקטוס מבית פלמור האמריקאית. על מנת ליהנות מטיפול ניסיון ולהתרשם מן היכולות של המכשיר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

למידע נוסף אודות מכשיר הוקטוס – לחץ כאן

 

לכל שאלה וייעוץ חייגו לאמירה: 052-9709691 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
[contact-form-7 id="61" title="טופס יצירת קשר 1"]