אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית הינו מונח המתייחס אל טיפולי יופי בהיבטים רפואיים – טיפוליים, כלומר, לא רק טיפולי קוסמטיקה אשר נועדו לשמר את מראה העור אלא, טיפולים מתקדמים אשר נועדו לשפר את מראה עור.

מהי אסתטיקה רפואית?

בעוד בעבר, היינו נוהגים לפקוד את הקוסמטיקאית שלנו על מנת לנקות את עור הפנים, להזין את העור או אפילו לסדר את הגבות, הרי שהיום, מגוון הטיפולים 166637925האסתטיים התפתח והתרחב, ומשלב בין היבטים טכנולוגיים מתקדמים לבין רפואה. לא מדובר בטיפול רפואי, מאחר וקמטים או צלקות בעור הפנים אינן מחלה. יחד עם זאת, הצורך שלנו להיות יפים יותר, צעירים יותר ומטופחים יותר, ובשילוב של טכנולוגיות מתקדמות – אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של טיפולי אסתטיקה רפואית על מנת לא רק לשמר את המראה שלנו, אלא לשפר אותו. העלמת צלקות, טיפול באקנה, טשטוש קמטים, העלמת כתמים ונימים – כל אלו, שייכים לתחום האסתטיקה הרפואית, השואבת את הידע שלה מן הרפואה ומשלבת אותו עם מכשור ותכשירים מתקדמים –אשר נועדו לשפר את המראה שלנו.

טיפולי אסתטיקה רפואית

טיפולי אסתטיקה רפואית מתאימים גם לגברים וגם לנשים, גם לצעירים וגם לבוגרים. באסתטיקה הרפואית אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סוגי טיפולים, בין אם במשחות וקרמים יעודיים ובין אם במכשור מתקדם, כדוגמת הלייזר, על מנת ליהנות מעור פנים ועור גוף נהדר, מתוח, צעיר וחף מכתמים או צלקות. בשונה מטיפולי הרפואה, אשר מתמקדים בטיפול ובריפוי של מחלות, הרי שהאסתטיקה הרפואית אינה נועדה לתת מענה למחלות, אלא בהיבט האסתטי, בהיבט החיצוני וביופי – אשר הפך להיות חשוב כל כך, בעיקר בעידן המודרני בו אנו חיים והמודעות הרבה שפיתחנו לגבי המראה החיצוני שלנו.

מבין טיפולי אסתטיקה רפואית, אנחנו יכולים למנות:
• טשטוש והעלמה של צלקות אקנה
• טשטוש והעלמה של צלקות אחרי ניתוח או צלקות כתוצאה מפציעה
• טשטוש והעלמה של סימני מתיחה
• טשטוש של קמטים ומיצוק העור
• העלמה של כתמי פיגמנטציה
• העלמה של נימים ואדמומיות בפנים
• הצערה ומיצוק של העור
• העלמה של אנגיומות

תוצאות הטיפול של לקוחות – לפני ואחרי


תהליך הטיפול באסתטיקה הרפואית

94740409השלב הראשון של כל טיפולי האסתטיקה הרפואית הינו בחינה של סוג העור, על מנת ליצור תוכנית טיפולים אפקטיבית, אשר לעיתים משלב רק משחות או קרמים, לעיתים רק מכשור לייזר מתקדם, ולעיתים משלבת בין שניהם. השלב הבא, הינו יצירה של תוכנית טיפולים איכותית, המתבצעת במכון או בבית, בהתאם לסוג הטיפול. כאשר מדובר בטיפולי לייזר יש צורך בסדרת טיפולים, בהתאם לסוג המכשיר ובהתאם לתוצאה אליה רוצים להגיע. כאשר מדובר בטיפולים במשחות ובקרמים, חשוב מאוד לתת דגש על התמדה בתהליך, בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות. כל הטיפולים נעשים באמצעים המתקדמים ביותר, באמצעות מכשור העומד בכל תקני הבטיחות, וכמובן, במוצרים אשר עברו את כל הבדיקות הקפדניות ביותר, אשר מבטיחות את הצלחת הטיפול.

בין אם אתם מעוניינים בטשטוש של קמטים, מיצוק העור, העלמת נימים ואדמומיות, העלמת צלקות אקנה, טיפול באקנה, הסרת סימני מתיחה, או כל סוג אחר של טיפול, חשוב להבין, כי יש צורך במחויבות מצדכם על מנת שהטיפול יצליח. בנוסף לכך, מומלץ מאוד לדאוג ולשמור על עור הפנים והגוף מפני חשיפה אל השמש, תזונה נכונה, וכמובן, שתייה מרובה של מים.

על מנת ליהנות מטיפולי אסתטיקה רפואית, אתם מוזמנים להגיע אלינו לאבחון ראשוני ולהתאמה של תוכנית טיפולים איכותית ואפקטיבית, התאפשר לכם ליהנות מעור פנים וגוף צעיר, מתוח, נקי וזוהר.

לכל שאלה וייעוץ חייגו לאמירה: 052-9709691 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם